ارسال بارهوایی به بنگلادش

ارسال بارهوایی به بنگلادش – فریت بار بنگلادش – قیمت و نحوه ارسال به بنگلادش

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به بنگلادش و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند داکا وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه بنگلادش ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره بنگلادش

جمهوری خلق بنگلادش کشوری در جنوب آسیا و در حاشیه شبه قاره هند است. این کشور تقریباً کاملاً در هند واقع شده است و دارای یک مرز زمینی کوچک با میانمار در جنوب شرقی و یک خط ساحلی رو به خلیج بنگال در جنوب است. بنگلادش به غیر از ایالتها ، دارای بیشترین تراکم جمعیت جهان است و 163 میلیون نفر (بیشتر از روسیه) در منطقه ای کوچکتر از ایالت فلوریدا آمریکا قرار دارند.

ارسال بارهوایی به بنگلادش

ارسال بارهوایی به بنگلادش

ارسال بارهوایی به بنگلادش

برای حمل بار از ایران به کشورهای لندن، منچستر، بیرمنگام از طریق هوا و هر نوع کالا از ایران به هرجای بنگلادش و خدمات سریع و قیمت بسته ارزان بنگلادش با فریت بار کیپه تماس بگیرید. ما همه نوع بسته را به بنگلادش ارسال می کنیم. ارسال بار هوایی کیپه اکنون به راحتی و شفافیت زیادی برای همه کسانی که می خواهند از تهران و دیگر شهرهای ایران کالا را به بنگلادش بفرستند ،خدمات ارائه می دهد. ما هرگز هزینه مخفی برای ارسال بار هوایی نخواهیم داشت. شرکت حمل و نقل ما با 15 سال تجربه بهترین انتخاب شما برای بارهای هوایی با هر اندازه ، انبارداری ، بسته بندی و یا تحویل کالا به مشتریان است.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی زعفران - فریت بار زعفران - قیمت و نحوه ارسال زعفران

قیمت و نحوه ارسال بار به بنگلادش

اگر به دنبال ارسال محموله ، چمدان اضافی ، پیک ، وسایل شخصی ، ماشین آلات سنگین به بنگلادش هستید. ما ارزانترین نرخ آنلاین و همچنین سریعترین زمان تحویل به بنگلادش را ارائه می دهیم. وقتی صحبت از خدمات شگفت انگیز مشتری می شود ، محموله بنگلادش به هیچ عنوان تاخیر ندارد . سیستم پشتیبانی ما به شما امکان می دهد از محل محموله خود مطلع شوید. مکانیسم تحویل ایمن و مطمئن ما اطمینان حاصل می کند که محموله شما به بنگلادش با نهایت دقت اداره می شود. اکنون   محض ورود به مقصد ، محموله شما از طریق طرف مربوطه باید (توسط گیرنده) ترخیص شود. هزینه ترخیص کالا ، گمرک و هرگونه هزینه محلی دیگر در مقصد قابل پرداخت است.

ارسال بارهوایی به بنگلادش

ارسال بارهوایی به بنگلادش

فرودگاه بین المللی حضرت شاهجلال

سه فرودگاه بین المللی در بنگلادش وجود دارد که آن را به سایر نقاط جهان متصل می کنند. این فرودگاه ها فرودگاه بین المللی حضرت شاهجلال (DAC IATA) در داکا ، فرودگاه بین المللی شاه امانات (CGP IATA) در چیتاگونگ و فرودگاه بین المللی عثمانی (ZYL IATA) در سیلیت هستند. دروازه اصلی کشور فرودگاه بین المللی حضرت شاهجلال داکا است اگرچه پروازهای بین المللی محدودی نیز از مراکز منطقه وجود دارد.

ارسال بارهوایی به بنگلادش

ارسال بارهوایی به بنگلادش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *