ارسال بار هوایی به اوکلند

ارسال بار هوایی به اوکلند – فریت بار به اوکلند – قیمت و نحوه ارسال بار به نیوزلند

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به نیوزلند و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند اوکلند وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه نیوزلند ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره شهر اوکلند- نیوزلند

سعی کنید از اوکلند به عنوان یک شهر فکر نکنید، گرچه این بزرگترین شهر نیوزیلند است. آن را به عنوان نیمه شهری، نیمه دریایی و یک تجربه جهانی شناخته شده در یک دنیای آب و هوایی شگفت انگیز که با بیش از 50 جزیره خیره شده است فکر کنید. اوکلند جمعیت بیش از 1.2 میلیون نفر دارد که نزدیک به یک سوم کل جمعیت نیوزیلند است.

شهر اوکلند بین خلیج Hauraki از اقیانوس آرام به شرق، دامنه Hunua پایین به جنوب شرق، بندر Manukau به جنوب غربی، و دامنه Waitakere و محدوده کوچکتر به غرب و شمال غرب قرار دارد.

جغرافیای شگفت انگیز اوکلند و آب و هوای گرم و مرطوب الهام گرفته از شیوه زندگی است که به طور مرتب در ده کشور جهان رتبه بندی می شود. فقط در نیم ساعت می توانید تقریبا در هر جایی باشید: قایقرانی به یک جزیره، پیاده روی از طریق جنگل های بارانی، پیكیك كردن بر روی آتشفشان، شراب های نمونه برداری در یک باغ وحش یا سرگردانی از سواحل وحشی و شن و ماسه. طرح اوکلند باعث می شود که سریع از یک موضوع به دیگری پرش کنید.

ارسال بار هوایی به اوکلند

ارسال بار هوایی به اوکلند

قیمت ارسال بار هوایی

شرکت فریت بار کیپه با افتخار نیرو گرفته از ایران است و ما دارای شهرتی قوی برای خدمات، قابلیت اطمینان و یکپارچگی در هر جنبه ای از جنبش حمل و نقل و تدارکات هستیم. ما برای رسیدن به نیاز فوری و صرف هزینه به شما یک راه حل برای طرح ارائه می دهیم. توانایی های ما از انتقال تجهیزات صنعتی سنگین به محموله های عمومی، از محموله های حمل و نقل، کانتینرهای کامل، حمل و نقل هوایی و پشتیبانی لجستیکی برای رویدادهای موفق، کارگزاری سفارشی و خدمات مشاوره ای می باشد. ارسال بار هوایی کیپه با تمام مسائل مربوط به واردات / صادرات حمل و نقل هوایی تمامی کشور ها، ترخیص سفارشی و حمل و نقل با نمایندگی های شبکه در سراسر جهان اشنا می باشد.

فریت بار به اوکلند- فریت بار به نیوزلند

فریت بار کیپه خدمات مناسب برای نیازهای شما خواهد داشت. ما می دانیم چقدر سخت است که حمل و نقل محموله در خارج از کشور، ارزشمند یا نه، با اسناد بیش از حد، الزامات گمرکی و قوانین کشور، اما در فریت بار کیپه ، ما می توانیم از آن همه مشکلات، بدون هیچ زحمتی. برای حمل و نقل کالا بین المللی اقدایم کنیم،. هنگامی که شما در محدوده زمانی خاصی از محموله خود استفاده می کنید، خدمات پیک بین المللی ما می توانند مطمئن باشند که مسیر دقیق را تا تاریخ به پایان برسانند و با امضای تحویل برای امنیت افزوده می شوند

فرودگاه بین المللی اوکلند

فرودگاه اوکلند بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه در نیوزیلند است که در سال 2019 به بیش از 21 میلیون مسافر رسیده است. این فرودگاه در نزدیکی منجره واقع در حومه مسکونی واقع شده است و فرودگاه اوکس، مرکز خدماتی حومه شهر 21 کیلومتری جنوب شهر اوکلند مرکز اوکلند.

مرکز اوکلند. این دو مرکز داخلی و بین المللی برای هوا نیوزیلند و مرکز مرکزی نیوزیلند ویرجین استرالیا و جتستار ایرلاینز هستند.

 

این فرودگاه یکی از مهمترین زیرساخت های مهم نیوزیلند است و هزاران شغل برای این منطقه را فراهم می کند. این در سال 2000 71 درصد از ورود و خروج مسافران بین المللی هواپیمایی نیوزیلند را انجام داد. این یکی از تنها دو فرودگاه در نیوزیلند است که قادر به حمل بارهای Boeing 747 و Airbus A380 است.

ارسال بار هوایی به اوکلند

ارسال بار هوایی به اوکلند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *