ارسال بارهوایی به آرژانتین

ارسال بارهوایی به آرژانتین – فریت بار آرژانتین – قیمت و نحوه ارسال به آرژانتین

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به آرژانتین و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند بوئنوس آیرس وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه آرژانتین ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

تماس با کارشناس فریت بار

درباره ارژانتین

آرژانتین یک کشور بزرگ آمریکای جنوبی است که دارای زمین های متنوعی است و شامل مناطق بیشماری از زیبایی های طبیعی برای مسافرت است که می تواند از آن لذت ببرد – زمینه ای عالی برای ورزش های تابستانی و زمستانی. شهرهای آن پر جنب و جوش ، سرشار از زندگی و فرهنگ غنی است. آرژانتین همچنین یک مقصد عالی برای مواد غذایی است. بازدید کننده می تواند از غذاهای محلی بی نظیر خود نمونه بگیرد و از برخی از شراب های مشهور جهان لذت ببرد.

ارسال بارهوایی به آرژانتین

ارسال بارهوایی به آرژانتین

ارسال بار هوایی به آرژنتین

اگر از فعالیت های خارج از کشور که آرژانتین مجبور به ارائه آن می باشد جذب می شوید ، احتمالاً می خواهید وسایل مخصوص خود را بیاورید. اگر آن را با خود همراه داشته باشید، می تواند برای شما هزینه بسیاری به همراه داشته باشد. بنابراین چرا از خدمات حامل فریت بار کیپه استفاده نمی کنید تا تجهیزات سنگین خود را برای شما به آرژانتین ارسال کند. ارسال بارهوایی کیپه می تواند وسایل شما را از خانه شما بسته بندی کرده و آنها را به بوئنوس آیرس تحویل دهد که آماده انتخاب شما باشد. این بدان معنی است که شما می توانید آزادانه از وسایل نقلیه عمومی بدون چمدان کردن همه چیز در کنار خود استفاده کنید.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به بلژیک - فریت بار به بلژیک - قیمت و نحوه ارسال به بلژیک

ارسال بار هوایی برای دانشجویانی که در آرژانتین تحصیل می کنند گزینه بسیار خوبی است. این بدان معناست که آنها می توانند وسایل بسیار بیشتری را از هواپیما ارسال و می توانند با پایان یافتن ترم دوباره آن را به خانه برگردانند. داشتن اموال از خانه باعث می شود تنظیم زندگی در خارج از کشور بسیار ساده تر شود و به دانشجویان کمک می کند تا روی مطالعات خود تمرکز کنند.

زمان ارسال به آرژانتین

زمان حمل و نقل از ایران به کشورهای اروپایی حدود 1 هفته برای کالاهایی است که از طریق هوا در یک هواپیما حمل و نقل ویژه حمل می شوند. زمان بار قطعی از قبل تضمین نمی شود ، بنابراین ما همیشه توصیه می کنیم قبل از برنامه ریزی ارسال بار به آرژانتین از قبل با تیم ما تماس بگیرید. مدت زمان حمل و نقل هوایی به آرژانتین حدود 1 – 2 روز است. ما پروازهای روزانه از فرودگاههای مهم انگلستان را ارائه می دهیم بنابراین زمان تحویل از انگلیس به آرژانتین معمولاً بیش از 3 روز نخواهد بود.

مانند هر کشور، زمان دقیق حمل و نقل از ایران به آرژانتین به زمان لازم برای ترخیص گمرک در آرژانتین بستگی دارد. محموله های هوایی معمولاً طی 1 – 2 روز پس از ورود به آرژانتین تحویل می شوند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان حمل و نقل یا برای بررسی برنامه بارگیری بخشی از ما برای آرژانتین ، لطفا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

ارسال بارهوایی به آرژانتین

ارسال بارهوایی به آرژانتین

قیمت و نحوه ارسال بار به آرژانتین

هزینه حمل و نقل به آرژانتین به نوع و اندازه حمل و نقل شما بستگی دارد و اینکه آیا از طریق دریا یا هوا حمل می شود. هزینه حمل و نقل از طریق دریا نیز بستگی به این دارد که کالای شما به عنوان بار قطعه یا یک محموله کامل بار ارسال شود. هزینه حمل و نقل هوایی به آرژانتین در فریت بار کیپه براساس ترکیبی از ابعاد و وزن محموله شما است. مهم است که این اطلاعات درست باشد تا ما بتوانیم یک هزینه دقیق برای هزینه حمل و نقل هوایی شما تهیه کنیم.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به نیویورک - فریت بار به نیویورک - قیمت و نحوه ارسال بار به نیویورک آمریکا

حمل و نقل دریایی به آرژانتین

حمل و نقل دریایی به آرژانتین می تواند به صورت بار کامل یا جزئی انجام شود. برای کالاهایی که به صورت بار کامل ارسال می شوند، هزینه حمل و نقل بر مبلغ کل یک ظرف حمل و نقل بسته می شود و مهم نیست که ظرف آن چقدر پر یا خالی باشد. برای کالاهای ارسال شده به عنوان قسمت بار هزینه حمل و نقل بستگی به میزان فضای کالاهای شما در داخل کانتینر دارد. از این رو بسیار مهم است که اندازه کالاهای خود را برای حمل و نقل دقیقاً داشته باشید تا ما بتوانیم برای هزینه حمل و نقل شما یک نقل قول دقیق تهیه کنیم. برای دریافت هزینه های دقیق حمل و نقل به آرژانتین لطفا با یکی از تیم حمل و نقل ما با شماره داخل سایت تماس بگیرید و یا فرم درخواست نقل و انتقالات حمل و نقل را در سمت راست این صفحه تکمیل کنید.

ارسال مبلمان به آرژانتین

از چند قطعه مبلمان منتخب گرفته تا حذف کامل خانه با اتومبیل – ما حمل و نقل مبلمان به آرژانتین را برای هزاران مشتری راضی هر ساله انجام می دهیم. تیم های متخصص بسته بندی ما با دقت وسایل مبلمان شما را در خانه شما می پیچند و موجودی کامل گمرک را ایجاد می کنند. خدمات کامل در از درب به معنای این است که ما با همه جوانب ترخیص کالا از گمرک در آرژانتین روبرو هستیم. شریک محلی ما مبلمان و کالاهای خانگی شما را مستقیماً به خانه جدید شما در آرژانتین تحویل می دهد ، ما بیمه حمل و نقل کامل را برای آرامش خاطر و محافظت از شما فراهم می کنیم.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به دوشنبه -  فریت بار به دوشنبه – قیمت و نحوه ارسال بار به دوشنبه

فرودگاه بین المللی

فرودگاه Ezeiza در 22 کیلومتری جنوب-جنوب غربی مرکز شهر بوئنوس آیرس واقع شده است. فرودگاه بوئنوس آیرس ائزهزا یکی از دو فرودگاه بین المللی است که در خدمت این شهر است. فرودگاه Ezeiza یک قطب بین المللی برای آرژانتین است. فرودگاه بوینوس آیرس همچنین به عنوان فرودگاه بین المللی شناخته می شود. فرودگاه بوئنوس آیرس (که به طور رسمی از فرودگاه بین المللی نامگذاری شده و همچنین به عنوان فرودگاه بین المللی Ezeiza نیز شناخته می شود ، یکی از دو فرودگاه بین المللی است که به همراه فرودگاه خورخه در پایتخت آرژانتین خدمت می کند.

ارسال بارهوایی به آرژانتین

ارسال بارهوایی به آرژانتین

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *