ارسال بار هوایی به تفلیس

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور – فریت بار لوازم منزل – قیمت و نحوه ارسال لوازم

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور یکی از دغدغه های امروز مهاجران و دانشجویان که در خارج از کشور سکونت دارند می باشد. و بیشتر انها به دنبال شرکت های ارسال بارهوایی هستند که بتواند وسایل و بارهای انها را بدون هیچ اسیب و خطری به مقصد مورد نظر حمل کنند و از همه مهمتر هزینه های ارسال و ارزان یکی دیگر از نکات میتواند باشد که در این راستا شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با گروه متخصص و همچنین مقرون به صرفه ترین هزینه در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.

اگر شما در حال حرکت به خارج از کشور هستید، احتمالا امیدوار هستید که زندگی جدیدی را شروع کنید، اما این بدان معنا نیست که شما همه چیز را تازه می خواهید. برخی چیزهایی وجود دارد که شما فقط می توانید باخود حمل کنید که شامل لوازم منزل وسایل شخصی، حیوانات خانگی و یا کادوهایی که برای شما ارزشمند خواهد بود.

هنگام ارسال مبلمان به خارج از کشور، بسیار مهم است که اموال شما به شدت مراقبت شود. احتمالا مواردی مانند چراغ، ظروف و وسایل الکتریکی حمل می شود، بنابراین ارسال انها با اهمیت فراوانی همراه است و باید شرکت های ارسال بار هوایی را انتخاب کنید که تمامی بارهای شما را بیمه کند.

این راهنما به شما می آموزد که چگونه می توانید بدون هیچ زحمتی مبلمان و وسایل منزل خود را به خارج ازکشور ارسال کنید. ما هزینه های مربوطه را پوشش می دهیم، چه باید بکنیم و چه چیزی را پشت سر بگذاریم، و چگونه به درستی مبلمان خود را بسته بندی کنیم (از جمله آیتم های پیچیده تر مانند آینه ها) را به درستی بسته بندی کنید. با پیروی از راهنمایی های ما، مبلمان شما در خانه جدید و ایمن خود قرار میگیرد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به پاریس - فریت بار به پاریس - قیمت و نحوه ارسال بار به پاریس فرانسه

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

فریت بار کیپه به یکی از مؤسسات پیشرو مستقل حمل و نقل در کشور تبدیل شده است. توانایی ما برای خرید فضای فله ما را قادر می سازد تا نرخ بسیار رقابتی را برای هر کالا و هر جا که لازم باشد، ارائه دهیم. فریت بار کیپه با تجربه 80 ساله در عرصه حمل و نقل و تدارکات رشد کرده است.

ما با خطوط هوایی بزرگ بین المللی، حمل و نقل هوایی، تولید کنندگان اولیه، تولید کنندگان، عمده فروشان و کاربران نهایی به منظور ایجاد سرویس هایی که امکان حرکت سریع محصولات در سراسر نیوزیلند را دارند، کار کرده ایم.

امروز تماس بگیرید تا متوجه شوید چگونه فریت بار کیپه می تواند کسب و کار شما را با هم هموارتر کند. بهره وری بهتر بدین معنی است که تمام خط مشی های مهم شما را افزایش می دهد، سود بیشتری برای کسب و کارتان و بهتر شدن از رقابت تان داشته باشید.

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

آماده سازی دستگاه کوچک خود برای ارسال

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید که هر وسیله ای خاموش است و باطری برداشته شود، آن را خاموش کنید. سپس، دستگاه خود را با دقت در لایه های مختلفی از بسته بندی حباب قرار دهید (حداقل 5 سانتیمتر پوسته پوسته شدن حباب توصیه می شود) که در محل قسمت های زیادی از ان تکه تکه میشود.

به خاطر داشته باشید استفاده از بسته بندی حباب اضافی برای هر چیزی که دارای یک نقطه تیز است استفاده کنید، اگر برای مثال یک آهن ارسال می کنید، انتهای ان می تواند به دو طرف جعبه ای که می خواهید استفاده کنید آسیب برساند.پ همچنین توصیه می شود که هر کابل برق به طور جداگانه با بسته بندی حباب بسته شود.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به پاتایا -  فریت بار به پاتایا – قیمت و نحوه ارسال بار به پاتایا

هزینه ارسال لوازم منزل

هنگامی که بسته خود را آماده کرده اید، باید اندازه گیری و وزن ان را مشخص کنید. زیرا شما نیاز به آنها برای پیدا کردن هزینه ارسال مناسب دارد. که هزینه ها بستگی به طول و عرض و وزن وسایل و محوله های مورد نظر دارد.

هنگام ارسال وسایل الکتریکی از قبیل لوازم کوچک، ممکن است بخواهید از یک پیک استفاده کنید که همراه با امضای همراه با تحویل باشد. ارزان ترین خدمات مربوط به ارسال بار هوایی کیپه است. که در ایران رکود دار کم هزینه ترین پیک را به خود اختصاص داده است.

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

جعبه ی راست را برای دستگاه کوچک خود انتخاب کنید

بهتر است یک جعبه قوی برای ارسال دستگاه کوچک خود انتخاب کنید، زیرا این محافظ عالی برای جارو برقی، توستر، آهن یا سایر وسایل خانگی می باشد که دارای امنیت بیشتری است.

اگر هر شکاف در جعبه وجود دارد، قطعه پلی استایرن (گاهی اوقات به نام فوم / بسته بندی بادام زمینی) را در جعبه زیر و در اطراف وسیله خود قرار دهید. همچنین می توانید از روزنامه های روزمره استفاده کنید! فقط اطمینان حاصل شود که آن برای حداقل حرکت و برای تحویل بسته بندی شده است.

از آنجا که چیزهایی مانند مایکروفر و لوازم اشپزخانه در شکل و اندازه های مختلف و متفاوت است، ارزش نگاه کردن سریع به دستورالعمل های بسته بندی ما که لیست دقیق و مفیدی است را دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *