ارسال بار هوایی به سوئیس

ارسال هوایی آثار هنری – هزینه و قیمت فریت هوایی آثار هنری

تماس با کارشناس فریت بار

ارسال هوایی آثار هنری هنگامی که به حمل و نقل هنرهای زیبا اثار هنری با ارزش به خارج از کشور می رسیم، تنها دو راه برای حمل و نقل آنها وجود دارد حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی که هرکدام بسته به نوع شرایط ویژگی های خاص مربوط به خود را دارند.

تماس با کارشناس فریت بار

حمل و نقل هنر از راه هوایی بسیار سریعتر است، که ممکن است برای مشتریان که نیاز به محصول تحویل فوری، و یا کسانی که نمایشگاه و گالری های بزرگی را اداره میکنندکه تنها چند روز است باید به صورت سریع تمامی تابلو های خود را به کشور مورد نظر ارسال کند. به عنوان مثال، کل فرایند انتقال هنرهای زیبا از ایران به تمامی کشور های جهان ممکن است حداکثر چند روز طول بکشد لازم نیست که بگوییم که در فریت بار کیپه، ما علاوه بر اداره تمام پرونده های کاغذی، اعلامیه های گمرکی و اسناد واردات / صادرات، که این روش حمل و نقل هنرهای زیبا را بسیار راحت و کارآمد می سازد.

حمل و نقل هنرهای زیبا توسط دریا راه ارزان تر از حمل و نقل هنر بین المللی در مقایسه با حمل و نقل هوایی است، اما این بدیهی است زمان بیشتر طول می کشد. با این حال، حمل و نقل دریایی ممکن است تنها راه مناسب برای حمل کل نمایشگاه های هنری یا مقادیر زیادی از آثار هنری و عتیقه باشد. واقعیت این است که حمل و نقل دریایی می تواند ظرف های بزرگ با اندازه های 20 تا 40 فوت، که ممکن است مجموعه های هنری و اقلام بیش از اندازه هر وزن است. این روش حمل و نقل می تواند به شما در هزینه ها کم کمک کند،

ارسال هوایی آثار هنری

ارسال هوایی آثار هنری

ارسال هوایی آثار هنریی

فریت بار کیپه هم در سراسر ایران و هم در سطح بین المللی عمل می کند، بنابراین ما می توانیم بهترین راه حل برای هر مسئله حمل و نقل هنری را ارائه دهیم. ما طیف گسترده ای از خدمات حرکت هنری را ارائه می دهیم، از جمله برداشتن اقلام از هر مکان و انتخاب بهترین روش حمل و نقل هنری مناسب برای مطابقت با خواسته های مشتریان ما از لحاظ زمان، قیمت و ایمنی دارایی های گرانبها. به عنوان مثال، اگر شما نیاز به انتقال آثار هنری خود دارید، بگوئیم، ایران به نیویورک، ما قطعا حمل و نقل کیپه را به شما توصیه می کنیم، اما اگر به آنها نیاز دارید که فورا تحویل داده شوند، از حمل و نقل هوایی استفاده می کنیم برای مطابقت با خواسته ها و انتظارات فردی خود.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به افریقا - فریت بار به افریقا – قیمت و نحوه ارسال بار به افریقا

در هنرهای نمایشی هنرهای زیبا، ما همیشه قبل از انجام حمل و نقل هنرهای زیبا در سطح ملی یا بین المللی، تمامی شرایط حمل و نقل ممکن را با توجه به زمان و هزینه کاری آنها ارزیابی می کنیم. توانایی پیشنهاد راه حل های سفارشی کاری است که شرکت حمل و نقل هنری ما را منحصر به فرد می کند. علاوه بر این، ما یک رویکرد فردی را به هر نظم تکمیلی می پردازیم، بنابراین شما می توانید با هر گونه مشکل حمل و نقل هنر خود ما صحبت کنید.

خدمات ارسال بارهوایی فریت بار کیپه

در فریت بار کیپه موتورهای اختصاص داده شده ما همه متخصصان آموزش دیده تجربه در حرکت هنرهای زیبا، عتیقه جات، قطعات بزرگ مبلمان و طیف وسیعی از دیگر موارد با ارزش و شکننده هستند. تیم ما از متخصصان هنرجویان با تجربه در سراسر منطقه تهران یا در سرتاسر کشور حرکت می کند تا از همه اقلام لوکس خود در هنگام انتقال استفاده کند.

خدمات انتقال اثار هنری

تخصص که  کیپه از ارسال اثار هنری ارائه می دهد تعداد کمی از شرکت ها می توانند ادعا کنند. جابجایی هنرهای زیبا بیش از کامیون ها، کابین ها و بسته بندی ها انجام می شود. این نیاز به تجهیزات و مهارت های تخصصی دارد که یک شرکت آماتور نمی تواند ارائه دهد. با این وجود، اگر شما خدمات فریت بار کیپه راسفارش دهید، مشکلی نیست. 20 سال تجربه ما و وسایل نقلیه مدرن، تحت کنترل آب و هوا به ما اجازه می دهد تا حتی ایمن ترین و مطمئن ترین اقلام شکننده و ظریف را تضمین کنیم. اگر شما نیازهای خاص پیک نقاشی و یا تنظیمات حمل و نقل داشته باشید، ما خوشحال خواهیم شد که آنها را با شما در میان بگذاریم و برنامه ای جالب برای نیازهای خاص خود بسازیم.

ارسال هوایی آثار هنری

ارسال هوایی آثار هنری

بسته بندی محصولات هنری

خدامتی که فریت بار کیپه ارائه می دهد راه حل های بسته بندی جامع و هنری است که هر حرکت را از ابتدا آسان می کند. این که آیا برای ساخت یک جعبه موزه با سفارشی داخلی برای مجسمه سازی میلیون دلاری، بسته بندی یک آیتم به شکل عجیب و غریب و یا دستکاری یک آثار هنری بسیار شکننده، بسته بندی هنرمندان ما و سازندگان جعبه همه اقلام ارزشمند خود را به خوبی محافظت می کند و آماده برای حرکت حتی از راه دور است. علاوه بر این، ما به این شغل به هیچ یک از اشخاص ثالث اعتماد نداریم و همه چیز را در انبارهای امن خودمان انجام می دهیم.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به استکهلم -  فریت بار به سوئد – قیمت و نحوه ارسال بار به استکهلم

خدمات ارسال بار هوایی با کیفیت برتر به هنرمندان، گردآورندگان، صاحبان گالری، موزه ها، نمایندگی مجاز و همه کسانی که به دنبال خدمات قابل انتقال با کیفیت خوب در شهر نیویورک یا جاهای دیگر هستند، ارائه دهیم. امروز با ما تماس بگیرید تا بتوانید در مورد چگونگی کمک به حرکت خود به شما کمک کنیم.

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *