ارسال بار هوایی به آلماتی – فریت بار به آلماتی – قیمت و نحوه ارسال به آلماتی

ارسال بار هوایی به آلماتی بزرگترین شهر قزاقستان را به شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه بسپارید زیرا ارسال بار تخصص ماست. ارسال بار به نقاط دور دست و تمامی شهر های قزاقستان با کمترین هزینه و با بالاترین سرعت را به ما بسپارید. بعد از نور سلطان که پایتخت قزاقستان است ما به شهر آلماتی ارسال بار داریم زیر این شهر دارای فرودگاه بین المللی بوده و در طول سال افراد مختلفی از جمله تاجران و مسافران و دانشجوان قصد ارسال بار به قزاقستان و شهر آلماتی دارند.

ارسال بار هوایی به آلماتی:

آلماتی بزرگترین شهر قزاقستان و پایتخت قزاقستان بود تا اینکه شهر نور سلطان به عنوان پایتخت جدید قزاقستان اعلام شد. آلماتی در ورودی جاده ابریشم قرار دارد و دروازه این منطقه است. درست در جنوب شهر، کوه های پوشیده از برف مرز مرز با قرقیزستان را نشان می دهند. این شهر نسبتاً مدرن است و بر روی یک الگوی شبکه قرار گرفته است، بنابراین اگر به صورت سربالایی حرکت می کنید، احتمالاً به جنوب می روید. طبق استانداردهای بین المللی نسبتاً ارزان است. مردم دوستانه و مهمان نواز هستند؛ همچنین یک جامعه مهاجران قابل توجه وجود دارد.

ارسال بار هوایی به آلماتی

ارسال بار هوایی به آلماتی

فریت بار به آلماتی (پایتخت تجاری قزاقستان):

فریت بار واژه ای تخصصی برای ارسال بار به کار می رود شما اگر قصد ارسال بار هوایی به آلماتی دارید می توانید بدون کمترین استرس تمامی کار های خود را به شرکت ما بسپارید. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه تخصصی ترین شرکت حمل و نقل ایران در صنعت هوایی تمامی بار ها را به مقصد آلماتی قزاقستان ارسال می کند. شما می توانید هر نوع باری اعم از بار تجاری و بار خانگی (اسباب و اثاثیه منزل) را به مقصد آلماتی قزاقستان ارسال کنید. تنها شرکتی که توانایی ارسال هر نوع بار شما به این شهر را دارد شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه است.

قیمت ارسال به آلماتی:

قیمت های ارسال بار هوایی به آلماتی به فاکتور های زیادی بستگی دارد از جمله افزایش روزانه سوخت، مسافت، نوع پرواز (خارجی یا ماهان و ایران ایر) و وزن بار شما و … . تمامی عوامل فوق در قیمت شما تاثیر گذار است. شما برای راحتی کار کافیست با کارشناسان متبحر و کار بلد کیپه تماس گرفته و در کمترین زمان استعلام قیمت را از کارشناسان ما بگیرید. کارشناسان ما بعد از ثبت اطلاعات بار شما به صورت انلاین از گمرک مجاز بودن بار و از دفاتر هواپیمایی اولین پرواز باری را استعلام میگیرند و به شما قیمت نهایی و تاریخ دقیق پرواز و ارسال بار را به شما ابلاغ می کنند.

نحوه ارسال به آلماتی:

بعد از استعلام قیمت و استعلام نزدیکترین پرواز کارمندان کیپه 1 هفته قبل از پرواز بار را از شما تحویل گرفته و کارهای اداری و مربوط به صدور بار نامه را انجام می دهند. قبل از صدور بارنامه کارکنان ما نسبت به بسته بندی اصولی کالا و لوازم شما اقدام کرده و آن را لیبل و برچسپ زده و به تایید پلیس گمرک (با حضور خود شما یا نماینده قانونی و یا فامیل درجه 1 شما) می رسانند. شما بعد از این مراحل به دفتر ما در فرودگاه مراجعه کرده و بارنامه خود را دریافت می کنید.

ترخیص کالا از آلماتی:

شما برای ترخیص کالا به بارنامه ای که توسط شرکت ما صادر شده نیاز دارید در این بار نامه که به عنوان قرار داد بین مالک و شرکت ماست علاوه بر ذکر تعهدات ما نسبت به شما و بار شما، می توانید مشخصات دقیق بار خود از جمله وزن و تعرفه ها و آدرس مبدا و مقصد و … مشاهده کنید. شما با بارنامه ای که در دست دارید یا برای گیرنده فکس کرده اید می توانید به فرودگاه بین المللی آلماتی مراجعه کرده و بار خود را از انبار داری دریافت کنید.

فرودگاه بین المللی آلماتی:

فرودگاه بین المللی آلماتی، یک فرودگاه بین المللی بزرگ در آلماتی، قزاقستان است. همچنین بزرگترین فرودگاه بین المللی قزاقستان است. فرودگاه بین المللی آلماتی حدود 15 کیلومتر (9/3 مایل) شمال شرقی آلماتی، بزرگترین شهر و پایتخت تجاری کشور است. فرودگاه بین المللی آلماتی نیمی از تردد مسافر و 68٪ از حمل بار را به قزاقستان اختصاص می دهد. آلماتی با 4500 متر (14800 فوت) بلندترین مسیر باند در قزاقستان را دارد.

فرودگاه بین المللی آلماتی

فرودگاه بین المللی آلماتی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *