فریت بار به نیویورک آمریکا

ارسال بار هوایی به نیویورک – فریت بار به نیویورک – قیمت و نحوه ارسال بار به نیویورک آمریکا

نیویورک پرجمعیت‌ترین شهر ایالت نیویورک و ایالات متحده آمریکاست که از ۵ ناحیه شامل برانکس، بروکلین، منهتن، کوینز و استیتن آیلند تشکیل شده‌است. این شهر یکی از قطب‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جهان است. عده‌ای به دلیل اهمیت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی منحصربه‌فرد نیویورک، این شهر را پایتخت جهان نامیده‌اند. ابرشهر نیویورک با مساحت ۷۸۳ کیلومتر مربع، وسیعترین شهر ایالات متحده آمریکا است. در میان شهرهای بزرگ جهان، تولید ناخالص داخلی نیویورک در زمره بیشترین‌ها قرار دارد که از نظر ارزش اسمی، می‌توان به تنهایی آن را با کشور بزرگی مثل روسیه مقایسه کرد.

بازار بورس نیویورک، بزرگترین بازار بورس جهان در معاملات دلاری است که در خیابان وال استریت قرار دارد. مرکز اصلی سازمان ملل متحد در کلان ‌شهر نیویورک و همچنین مجسمه آزادی، مهم‌ترین نماد ایالات متحده آمریکا در نیویورک واقع شده‌است.

شهر نیویورک

شهر نیویورک

ارسال بار هوایی به نیویورک امریکا:

نیویورک مهمترین مرکز اقتصادی جهان است و همچنین یک دروازه تجاری بزرگ برای سایر نقاط ایالات متحده و جهان است. برای کسب و کارهای انگلستان که به دنبال گسترش پایه مصرف کننده خود هستند نیویورک مرکز مالی پیشرو در جهان و شهر قدرتمند اقتصادی است. تقریبا 20 میلیون نفر در نیویورک زندگی می‌کنند، این شهر پرجمعیت ترین کشور است که به عنوان بزرگترین بازار مصرف کننده در جهان شناخته می‌شود.

با توجه به اهمیت بازار جهانی و تجارت در نیویورک صادرات به این شهر رونق بسزایی دارد و تاجران بارهای خود را از راه حمل و نقل هوایی ارسال می کنند. زیرا از لحاظ هزینه و زمان مقرون بصرفه می باشد. بارهای مجازی که می توانیم به نیویورک صادر شود را در زیر به اختصار برای شما خواهیم آورد

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به برلین -  فریت بار به برلین – قیمت و نحوه ارسال بار به برلین

بارهای مجاز که می توان از فرودگاه امام خمینی به مقصد نیویورک آمریکا فریت کرد:

مهمترین دغدغه افراد و تاجران نوع بار و محدودیت در ارسال یا صادرات بار به نیویورک آمریکا می‌باشد. شما می توانید بدون دغدغه تمامی محصولات و کالاهای خانگی و تجاری خود را به شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه بسپارید زیرا مطمئن ترین راه برای ارسال بار هوایی شما می باشد. شرکت ما لیست کامل اقلام و کالاهایی مجاز را در زیر برای شما معرفی می‌کند.

 • ارسال وسائل منزل
 • ارسال یا صادرات مبلمان
 • ارسال یا صادرات تابلو فرش
 • ارسال یا صادرات فرش
 • ارسال یا صادرات صنایع دستی‌
 • ارسال یا صادرات میوه
 • ارسال یا صادرات سبزیجات
 • ارسال یا صادرات قارچ
 • ارسال یا صادرات خشکبار
 • ارسال یا صادرات زعفران
 • ارسال یا صادرات بار تجاری
 • ارسال یا صادرات وسائل رستوران
 • ارسال یا صادرات تنور
 • ارسال یا صادرات چینی آلات

فرودگاه بین‌المللی نیویورک / فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی:

فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی یک فرودگاه بین‌المللی بزرگ است که در منطقه ی کویینز شهر نیویورک قرار دارد و در فاصله ی ۱۲ مایل (۲۰ کیلومتر) جنوب‌شرق منهتن جنوبی واقع شده‌است. این فرودگاه، با جابه‌جایی ۵۶٬۸۲۷٬۱۵۴ مسافر در سال ۲۰۱۵ میلادی، پررفت‌وآمدترین فرودگاه ایالات متحده ی آمریکا بر پایه ی جابه‌جایی مسافران بین‌المللی، پنجمین فرودگاه پررفت‌وآمد در ایالات متحده در مجموع و پررفت‌وآمدترین فرودگاه در نیویورک محسوب می‌شود. بیش از ۹۰ شرکت هواپیمایی به ۶ قاره ی جهان از این فرودگاه پرواز انجام می‌دهند. فرودگاه جان اف کندی دارای ۶ ترمینال مسافربری و ۴ باند فرود است و قطب شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز و دلتا ایرلاینز است و پایگاه عملیاتی اصلی جت‌بلو محسوب می‌شود.

فرودگاه جان اف کندی نیویورک

فرودگاه جان اف کندی نیویورک

این فرودگاه در سال ۱۹۴۸ میلادی تحت عنوان فرودگاه بین‌المللی نیویورک افتتاح شد اما در سال ۱۹۶۳ میلادی، به‌یاد جان اف. کندی، رئیس‌جمهور ایالات متحده ی آمریکا که ترور شده‌بود، به فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی تغییر نام یافت.

فرودگاه بین‌المللی نیویورک

فرودگاه بین‌المللی نیویورک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *