فریت بار لندن /ارسال بار به انگلستان

ارسال بار هوایی به لندن – فریت بار به لندن – قیمت و نحوه ارسال بار به لندن

لندن، شهر، پایتخت انگلیس. یکی از قدیمی ترین شهرهای بزرگ دنیاست – تاریخ آن تقریبا دو هزاره و یکی از جهانگردان ترین هاست. بزرگترین کلانشهر بریتانیا، این مرکز اقتصادی، حمل و نقل و فرهنگی کشور است. لندن در جنوب شرقی انگلستان واقع شده است، در حدود 80 کیلومتری بالادست رودخانه تامز قرار دارد. در عکس های ماهواره ای، شهری را می توان در کمربند سبز زمین باز به طور فشرده دید، با بزرگراه حلقه اصلی (بزرگراه M25) در اطراف آن در شعاع حدود 30 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. در اواسط دهه 1950، با توجه به برنامه ریزی های دقیق شهر، رشد ناحیه مسکونی متوقف شد.

موقعیت جغرافیایی لندن

شهر لندن

لندن یک شهر باور نکردنی است که میزبان افسانه ای برای گردشگران است. این شهر بزرگ در تاریخ غوطه ور شده است و فرهنگ و هنر را پر می کند. بعضی از نشانه های بزرگتر از زندگی را به آن اضافه کنید و یکی از بهترین شهرهای جهان را داشته باشید. در عین حال با کلاس و جادوگر، هیچ شهر دیگری وجود ندارد که بتواند شهرت لندن را از بین ببرد. در اینجا چندین واقعیت جالب در مورد لندن وجود دارد که شما را با آن ها اشنا می کنیم.

ارسال بار هوایی به لندن

مسافرت و ارسال بار هوایی به لندن

در قسمت بالا شما را با لندن و عجایب ان تا حدودی اشنا کردیم هر ساله در سرتاسر جهان مهاجرین و توریست های بسیاری به لندن سفر می کنند و دلیل این سفر ها قطعا اب و هوا و شهر سازی آن می باشد. افرادی که به لندن و دیگر کشور ها مسافرت می کنند دارای بار ها و وسایل شخصی مربوط به خود هستن که برای ارسال این وسایل از طریق فریت بار (ارسال بار هوایی) اقدام می کنند. شرکت ارسال بار هوایی کیپه با تحصص بیشتر در این زمینه بار و وسایل شما را با امنیت بیشتر و زمان کمتر به مقصد مورد نظر ارسال می کند.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به آرژانتین - فریت بار آرژانتین - قیمت و نحوه ارسال به آرژانتین

بسته بندی بار ارسال بار به لندن

افرادی که قصد مسافرت به لندن را دارند حتما از اینکه وسایل آن ها با امنیت و محافظت بیشتری به مقصد خواهد رسید دلهره دارند. مخصوصا این دلهره در مورد وسایل های خیلی مهم و شکننده  بیشتر می شود. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه نگرانی و دلهره را نسبت به کالا و وسایل شخصی افراد ارسال کننده کمتر کرده است و دلیل آن هم استفاده از وسایل مرغوب در بسته بندی و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب می باشد. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه بار ارسالی و فریت شده را از مبدا تا مقصد مورد نظرتضمین می کند و هر گونه خسارت به وجود آمده در بار را به صورت کمال و تمام پرداخت می کند.

بسته بندی بار ارسال بار به لندن
بسته بندی بار ارسال بار به لندن

سایر خدمات کیپه برای فریت بار به لندن

همانطور که گفته شد تمامی وسایل منزل ،شکستنی ها و غیره  به صورت استاندارد در فرودگاه  بسته بندی می شوند. کسانی که قصد مسافرت بلند مدت و فریت بار به لندن را دارند از نحوه و چگونگی فریت بار به لندن اطلاعات دقیق و درستی ندارند که شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه نحوه ی فریت بار به لندن را در زیر برای شما شرح می دهد

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر:

بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت می گیرد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به بولونیا -  فریت بار به بولونیا – قیمت و نحوه ارسال بار به بولونیا

پالت بندی برخی محصولات در صورت لزوم:

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستن به درخواست فرد ارسال کننده  و کارشناسان پالت بندی میشوند و این کا از اسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده ی شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه می باشد.

فرودگاه بین المللی لندن

فرودگاه بین المللی لندن در 5 کیلومتری شمال شرقی شهر لندن، انتاریو، کانادا واقع شده است. در سال 2016، فرودگاه 514،685 مسافر را اداره کرد. این فرودگاه به عنوان یک فرودگاه ورودی توسط Nav Canada طبقه بندی شده و توسط اداره خدمات مرزی کانادا (CBSA) کار می کند. افسران CBSA در این فرودگاه می توانند بدون بیش از 180 مسافر هواپیما را اداره کنند. با این حال، اگر هواپیما در مراحل مختلف تخلیه شود، آنها می توانند تا 450 پرواز کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *