فریت بار به هامبورگ آلمان

ارسال بار هوایی به هامبورگ –  فریت بار به هامبورگ – قیمت و نحوه ارسال بار به هامبورگ

شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به هامبورگ و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند هامبورگ وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه المان ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره هامبورگ

هامبورگ Hamburg، دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین هشتمین در اتحادیه اروپا است. هامبورگ سومین بندر بزرگ در اروپا بعد از آنتورپ و روتردام است. هامبورگ یک شهر ایالتی است، یعنی یکی از شانزده ایالت آلمان نیز به‌شمار می‌آید.

هامبورگ در جنوب شبه جزیره یوتلاند قرار دارد؛ که در جنوب آن اروپای قاره‌ای در شمال منطقه اسکاندیناوی در غرب دریای شمال و در شرق دریای بالتیک قرار دارد. این شهر بر روی رود البه قرار گرفته که از تقاطع آلستر و بیله تشکیل می‌شود. هامبورگ دارای آب و هوای اقیانوسی است که تحت تأثیر اقیانوس اطلس است.

اقتصاد و بورس شهر هامبورگ آلمان

بازار بورس هامبورگ در سال ۱۵۵۸ میلادی به عنوان اولین بازار بورس آلمان و چهارمین بازار بورس اروپا آغاز به کار کرد. در آغاز قرن بیست و یکم این بورس تنها برای تجارت اعتبار و سرمایه‌گذاری ویژه‌سازی شده است.

ارسال بار هوایی به هامبورگ

ارسال بار هوایی به هامبورگ

ارسال بار هوایی به هامبورگ

با توجه به اینکه اولین بازار بورس آلمان در شهر هامبورگ به وجود آمده و از لحاظ اقتصادی و عرصه تجارت و واردات و صادرات جز اولین کشورهای اروپایی می باشد. حمل هوایی رونق فراوانی دارد. و سالانه افراد جهت اقامت و تاجران جهت صادات بار به این شهر ارسال می کنند. قوانین ارسال بار به شهر هامبورگ دقیقا همان قوانین است که کشور آلمان برای حوزه حمل و نقل هوایی تدوین کرده است.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به ونکوور - فریت بار به ونکوور - قیمت و نحوه ارسال بار به ونکوور

انواع بار در حوزه حملل و نقل هوایی

در حالت کلی بارهایی که می توان در حوزه حمل و نقل هوایی به دو صورت تقسیم بندی کرد:

  • بار مسافری
  • بار تجاری

بار مسافری: خرده بارهایی می باشد که مسافران همراه خود حمل می کنند و می تواند شامل چمدان، کیف، اسباب و اثاثیه منزل (بشرطی که دست دوم باشد) و … در صورتی که بار همراه مسافر زیاد باشد می تواند بدون پرداخت جریمه، تنها با یک سوم قیمت بار خود را به شرکت های فریت بار بسپارد و با امنیت کامل آن را در مقصد ترخیص کند. بار به مقصد رسیده باید حداکثر تا 48 ساعت ترخیص شود در غیر اینصورت بار شما انبار شده و بابت انبار افراد مجبور به پرداخت هزینه ای اضافی می باشند.

بار تجاری: اکثر تاجرانی که در حوزه واردات و صادرت فعالیت می کنند برای ارسال بار های خود دغدغه امنیت و سالم ماندن بار خود را دارند. بهترین راه حل سپردن بارهای خود به شرکت های حمل بار هوایی می باشد زیرا متناسب با بار شما بهترین بسته بندی را در پالت های مخصوص انجام می دهند. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه ارائه دهنده خدمات حمل هوایی بار با افراد متخصص تمامی کارهای فریت بار شما را در کمترین زمان انجام خواهد داد.

ارسال بار هوایی به هامبورگ

ارسال بار هوایی به هامبورگ

قیمت و نحوه ارسال بار به هامبورگ

آیا می توان اسباب و اثاثیه را با خود به هامبورگ حمل کنیم این سوالی است ک ذهن اکثر افرادی که قصد اقات بلند مدت در هامبورگ را دارند به خود مشغول کرده است. در جواب می توان گفت که هر کشور در سطح بین الملل و در حوزه حمل و نقل قوانین مخصوصی دارد اما اگر می خواهید اسباب اثاثیه دست دوم خود را به هامبورگ ببرید می توانید به راحتی آنرا فریت بار کنید. بهترین و مطمئن ترین راه، سپردن بارهای خود به شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه می باشد که با افراد مجرب و کاربلد و متخصص کلیه امور تشریفاتی، بسته بندی، تهیه بارنامه، ترخیص کالا و … را در کمترین زمان برای شما انجام خواهد داد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به کوتا کینابالو مالزی - فریت بار به کوتا کینابالو مالزی - قیمت و نحوه ارسال بار به کوتا کینابالو مالزی

فرودگاه بین المللی هامبورگ

فرودگاه هامبورگ به آلمانیFlughafen Hamburg  یک فرودگاه بین‌المللی در هامبورگ، دومین شهر آلمان است. این فرودگاه در فاصله ی ۸٫۵ کیلومتر (۵٫۳ مایل) شمال مرکز شهر هامبورگ قرار دارد و پایگاه عملیاتی شرکت‌های جرمن‌وینگز، کوندور فلوگدینست و ایزی‌جت است. فرودگاه هامبورگ با جابه‌جایی ۱۵٬۶۱۰٬۰۷۲ مسافر و انجام ۱۵۸٬۳۹۸ پرواز در سال ۲۰۱۵ میلادی، پنجمین فرودگاه پررفت‌وآمد آلمان در اروپا محسوب می‌شود. تا ماه مارس ۲۰۱۶، این فرودگاه به ۱۲۰ مقصد که شامل سه مسیر مسافت دور به دبی، نیوآرک، نیوجرسی و تهران است، پرواز انجام می‌دهد.

فرودگاه بین المللی هامبورگ

فرودگاه بین المللی هامبورگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *