فریت بار به شهر هالیفکس

ارسال بار هوایی به هالیفکس – فریت بار به هالیفکس – قیمت و نحوه ارسال بار به هالیفکس

هَلیفَکس، شهری است در کانادا و مرکز استان نووا اسکوشیا است. این شهر حول «لنگرگاه هلیفکس»، دومین لنگرگاه طبیعی بزرگ در جهان، ساخته شده‌است. هالیفاکس از شلوغ‌ترین بندرهای کانادا به شمار می‌رود. شهر هلیفکس بزرگترین شهر آتلانتیک کانادا و از پر تردد ترین بنادر شرق آمریکای شمالی می‌باشد که به واسطه همجواری آن با اقیانوس اطلس، طبیعت بسیار زیبایی دارد.

این شهر بواسطه انفجار عظیمی که در سال ۱۹۱۷ در این شهر روی داد، که بزرگترین انفجار تولید شده توسط انسان در تاریخ قبل از ساخت بمب اتمی بود تا حد بسیار وسیعی ویران شد و بعدها قسمت‌های بسیاری از شهر دوباره ساخته شد. همان طور که از اسم ایالت، نوا اسکوشیا، قابل حدس است، اکثریت ساکنین این شهر اصالتاً اسکاتلندی (Scottish) می‌باشند.

شهر هالیفکس

شهر هالیفکس

فریت بار به شهر هالیفکس:

بارهایی که می توان به شهر هالیفکس کانادا ارسال کرد به 2 صورت زیر می باشد:

 1. بار مسافری
 2. بار تجاری

بار مسافربری:

برای ارسال بار مسافربری شما به راحتی با در دست داشتن پاسپورت و بلیط می توانید اقدام به فرستادن بار کند. فقط باید آدرس و شماره تماس فرد که در هالیفکس می باشد را در اختیار داشته باشد.

بار تجاری:

در صورت ارسال بار تجاری باید شما علاوه بر بلیط و پاسپوت، کارت بازرگانی نیز داشته باشید اگر کارت بازرگانی در اختیار نداشتید می توانید از کارت بازگانی نمایندگی های ما استفاده کنید.

چه بارهایی را می توان از فرودگاه امام خمینی به مقصد هالیفکس کانادا ارسال نمود:

مهمترین دغدغه افراد و تاجران نوع بار و محدودیت در ارسال یا صادرات بار به هالیفکس کانادا می‌باشد. شرکت ما لیست کامل اقلام و کالاهایی مجاز را در زیر برای شما معرفی می‌کند.

 • ارسال وسائل منزل
 • ارسال یا صادرات مبلمان
 • ارسال یا صادرات تابلو فرش
 • ارسال یا صادرات فرش
 • ارسال یا صادرات صنایع دستی‌
 • ارسال یا صادرات میوه
 • ارسال یا صادرات سبزیجات
 • ارسال یا صادرات قارچ
 • ارسال یا صادرات خشکبار
 • ارسال یا صادرات زعفران
 • ارسال یا صادرات بار تجاری
 • ارسال یا صادرات وسائل رستوران
 • ارسال یا صادرات تنور
 • ارسال یا صادرات چینی آلات
همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به لیورپول - فریت بار به لیورپول - قیمت و نحوه ارسال بار به لیورپول

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای. پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

فریت بار به هالیفکس کانادا

فریت بار به هالیفکس کانادا

خدمات شرکت کیپه برای فریت بار

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل و یا بسیار زمانبر انجام شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار در فرودگاه توسط نیروهای متخصص صورت می گیرد.

بسته بندی:

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مارسی - فریت بار به مارسی - قیمت و نحوه ارسال بار به مارسی فرانسه

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

فرودگاه بین‌المللی هلفکس استانفیلد

فرودگاه بین‌المللی هلفکس استانفیلد به انگلیسی: (Halifax Stanfield International Airport) یک فرودگاه همگانی باربری با کد یاتا YHZ است که یک باند فرود آسفالت و بتن دارد و طول باند آن ۲۶۸۲ متر است. این فرودگاه در کشور کانادا قرار دارد و در ارتفاع ۱۴۵ متری از سطح دریا واقع شده‌است.

فرودگاه بین المللی شهر هالیفکس

فرودگاه بین المللی شهر هالیفکس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *