فریت بار از فرودگاه امام خمینی

فریت بار از فرودگاه امام خمینی – ارسال بار هوایی از تهران

فرودگاه امام خمینی:

فرودگاه بین المللی تهران، واقع در 30 کیلومتری جنوب غربی تهران، در نزدیکی محلات رباط کریم و اسلامشهر قرار دارد و در سطح منطقه 13،500 هکتار زمین قرار دارد. فرودگاه امام خمینی در کنار فرودگاه بین المللی مهرآباد یکی از دو فرودگاه بین المللی تهران است. فرودگاه امام خمینی به‌ عنوان جایگزین فرودگاه بین‌المللی مهرآباد طراحی گردید که اکنون در داخل بافت شهر تهران قرار گرفته ‌است. فرودگاه امام خمینی را شرکت فرودگاه‌های کشور اداره می‌کند.

تمام پروازهای بین المللی در تهران در توسط فرودگاه امام خمینی و تمام پروازهای داخلی توسط فرودگاه مهرآباد انجام می شود.

پیشنهاد ساخت  فرودگاه امام خمینی به سال ۱۳۴۶ و به پیشنهاد سازمان ایکائو جهت ساخت فرودگاهی مجهز برای استفاده از توان ترانزیتی ایران بین اروپا و آسیا بازمی‌گردد. این طرح در سال ۱۳۵۱ و با نام «فرودگاه آریامهر» به تصویب هیئت دولت وقت ایران رسید.

موقعیت فرودگاه امام خمینی در ایران

موقعیت فرودگاه امام خمینی در ایران


عکیس هوایی از فرودگاه امام خمینی

عکیس هوایی از فرودگاه امام خمینی

شرکت‌های هواپیمایی مسافربری فرودگاه امام خمینی:

 • ایران ایر
 • هواپیمایی آسمان
 • هواپیمایی ماهان
 • هواپیمایی معراج
 • هواپیمایی قشم
 • هواپیمایی تابان
 • هواپیمایی زاگرس
 • هواپیمایی آتا
 • هواپیمایی کاسپین

شرکت‌های هواپیمایی باربری فرودگاه امام خمینی:

 • ایران ایر
 • هواپیمایی یاس ایر
 • هواپیمایی ماهان

فریت بار فرودگاه امام خمینی:

یکی از دغدغه های افراد حمل بار آن ها می باشد که با توجه به قوانین فریت بار مسافران تنها می توانند مقدار معینی بار با خود حمل کنند. شرکت های هواپیمایی که در بالا نام آن ها را ذکر کردیم با توجه محدودیت ها بابت بارهای اضافی مسافران را جریمه می کنند. اما جریمه های هنگفت و سرسام آور باعث رونق شرکت های باربری شد. دیگر افراد لازم نیست بابت بار اضافی جریمه پرداخت کنند زیرا با یک سوم آن مبلغ می توانند بارهای خود را با دریافت بارنامه به شرکت های باربری بسپارند و با کمترین زمان آن را ارسال نمایند.

فریت بار از فرودگاه امام خمینی

فریت بار از فرودگاه امام خمینی

مراحل فریت بار و ارسال بار و کارهای گمرکی:

فریت بار و ارسال بار دارای مراحل و اصول اداری خاصی می باشد. شما می توانید کلیه کارهای مربوط به پذیرش بار، بسته بندی اصولی، تشریفات گمرکی برای خروج بار از فرودگاه امام خمینی و تمامی کارهای دیگر را به شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه بسپارید. شرکت ما با افراد با تجربه تمامی امور خدماتی مربوط به بار شما را در کمترین زمان انجام می دهد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به استرالیا - فریت بار به استرالیا – قیمت و نحوه ارسال بار به استرالیا

واردات و تشریفات خروج بار:

افرادی که به دنبال ترخیص کردن محصولات و بارهای خود می باشند. باید بدانند دقیقا جهت خرروج بار چه مراحلی را طی کنند. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با افراد مجرب کلیه کارهای مربوز به ترخیص کالای شما را در کمترین زمان انجام خواهد داد.

بسته بندی اصولی بار:

بدون شک مهمترین دغدغه مسافران، اطمینان از سالم ماندن و به دنبال تضمین جهت امنیت بارهای خود می‌باشند، شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با استفاده از افراد کار بلد این تضمین را به شما خواهد داد که بار شما را کاملا سالم به مقصد برسانند ( از موقع تحویل گرفتن تا تحویل دادن بار).

بسته بندی کالا ها

بسته بندی کالا ها

سایر خدمات کیپه برای فریت بار

همانطور که گفته شد تمامی وسایل منزل، شکستنی ها و غیره  به صورت استاندارد در فرودگاه بسته بندی می‌شوند.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت می گیرد.

پالت بندی برخی محصولات در صورت لزوم: برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستن به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کا از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *