ارسال بار هوایی به دوسلدورف –  فریت بار به المان – قیمت و نحوه ارسال بار به دوسلدورف

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به دوسلدورف و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند دوسلدورف وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه المان ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

تماس با کارشناس فریت بار

درباره شهر قدیمی دوسلدورف

این قسمت از شهر دوسلدورف محل تفریح و گردش برای توریست‌های خارجی و داخلی و اهالی خود شهر می‌باشد. می‌گویند اگر تمام بارهای (میز بلند در یک کافه که در جلوی آن از مشتری پذیرائی می‌شود) کافه‌های این شهر قدیمی را به‌هم وصل نمایند، بلندترین بار دنیا خواهد شد. اهالی شهر بدین گونه از شهر خودشان تعریف و تبلیغ می‌کنند.

بندر شهر دوسلدورف کنار شهر قدیمی در رودخانه راین در طول ۱۰ سال گذشته از نظر شهرسازی و تجارت پیشرفت زیادی کرده‌است. سه ساختمان ۱۰ تا ۱۵ طبقه از آرشیتکت معروف گِری Gehry  نزدیک برج تلویزیون شهر چشمگیر هستند. این سه ساختمان بصورت کج و روبندی‌های مختلف ساخته شده‌اند که از آرشیتکت عادی متفاوت هستند.

بندر شهر دوسلدورف

بندر شهر دوسلدورف

ارسال بار هوایی به دوسلدورف آلمان

با توجه به وجود بنادر مهم در شهر دوسلدورف آلمان که باعث رونق گرفتن اقصاد این شهر شده است. سالانه بارهای تجاری زیادی وارد این شهر می گردد. همچنین به دلیل اینکه یکی از شهر های مهم المان می باشد در حوزه تجارت اعم از واردات و صادرات حمل هوایی در این شهر رونق بسیاری پیدا کرده است.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به چیانگ مای - فریت بار به چیانگ مای - قیمت و نحوه ارسال بار به چیانگ مای

قوانین ارسال بار به شهر دوسلدورف دقیقا همان قوانین است که کشور آلمان برای حوزه حمل و نقل هوایی تدوین کرده است. افرادی که قصد اقامت طولانی مدت در این شهر را دارند بعضا می خواهند وسایل و اسباب و اثاثیه خود را به همراه خود حمل کنند. قوانین کشور آلمان این اجازه را می دهد که افراد اسباب و اثاثیه خود را به این کشور ببرند فقط بشرطی که وسایل دست دوم باشد زیرا اگر وسایل نو باشد اعتقاد دارند به اقتصاد کشور ضربه میزنند که این قانون کاملا قابل تحسین می باشد. تمامی ناوگان های حمل و نقل علاوه بر درآمد زایی خود به فکر اقتصاد کشور بوده و از قوانین تدوین شده استقبال می کنند.

دولت آلمان هم در این راستا ماشین آلات حمل رایگانی را در اختیار شرکت های فریت بار قرار داده تا بیشترین خدمات با کمترین هزینه را به مسافران ارائه بدهند. تاجران نیز می تواند بدون هیچ گونه شک و تردید بارهای خود را به شرکت های حمل بار هوایی بسپارند زیرا هم از لحاظ زمان هم از لحاظ هزینه کاملا مقرون بصرفه می‌باشد.

قیمت فریت بار به دوسلدورف

نیاز به ارسال یک حمل و نقل هوایی به دوسلدورف یا هر کشور دیگری ناخواسته ایجاد می شود. البته، شما می توانید خدمات پستی کیپه را استفاده کنید، اما این راه ارزان و مناسب نیست. تحویل به تمام کشورها، بدون قرارداد و خدمات حمل و نقل درب به درب – این همان چیزی است که فریت بار کیپه به شما ارائه می دهد. هنگامی که مقصد حمل و نقل خود را وارد کرده اید، فریت بار کیپه پیشنهادات را ایجاد می کند، شما گزینه قابل قبول را انتخاب می کنید، آدرس ها را وارد کنید، پرداخت کنید و منتظر پیک ها باشید.

همچنین بخوانید  ارسال هوایی آثار هنری - هزینه و قیمت فریت هوایی آثار هنری

فرودگاه دوسلدورف

فرودگاه دوسلدورف Flughafen Düsseldorf یک فرودگاه بین‌المللی در شهر دوسلدورف، مرکز ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان است. این فرودگاه در ۷ کیلومتر (۴٫۳ مایل) شمال شهر دوسلدورف، و در حدود ۲۰ کیلومتر (۱۲ مایل) جنوب غرب اسن در راین-رور قرار دارد.

فرودگاه دوسلدورف با جابه‌جایی ۲۱٫۸ میلیون مسافر در سال ۲۰۱۴ میلادی، سومین فرودگاه بزرگ آلمان پس از فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت و فرودگاه مونیخ است. این فرودگاه قطب شرکت هواپیمایی برای یورووینگز است و تنها قطب هواپیمایی لوفت‌هانزا برای مسیرهای طولانی (به فرودگاه بین‌المللی لیبرتی نیوآرک) به‌جز فرودگاه‌های مونیخ و فرانکفورت است. فرودگاه دوسلدورف دارای ۳ ترمینال مسافربری و ۲ باند فرود است که هواپیماهای پهن‌پیکر از جمله ایرباس ای۳۸۰ قادر به نشست و برخاست در آن هستند.

فرودگاه دوسلدورف

فرودگاه دوسلدورف

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *