فریت بار به کلن آلمان

ارسال بار هوایی به کُلن –  فریت بار به المان – قیمت و نحوه ارسال بار به کُلن

شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به المان و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانندکلن وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه المان ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره کلن

کُلن Cologne چهارمین شهر بزرگ آلمان در ایالت نوردراین – وستفالن و منطقه ی راین – رور است. از میان این شهر رود راین می‌گذرد و به آن جلوه‌ای ویژه می‌بخشد. کلن با بیش از دوهزار سال پیشینه، یکی از کهنترین شهرهای آلمان به‌شمار می‌رود.

شهر کلن

شهر کلن

دانشگاه های معتبر کلن آلمان

کلن با بیش از شصت هزار دانشجو که در هفت دانشگاه و چندین انستیتو عالی تحصیل می‌کنند (از جمله دانشگاه معروف و بین‌المللی ورزش Deutsche Sporthochschule، دانشگاه موسیقی Musikhochschule، بزرگترین دانشگاه صنعتی آلمان Fachhochschule Köln و دانشگاه اصلی کلن Albertus Magnus Universität)  اولین یا دومین شهر بزرگ دانشجویی آلمان است (این جایگاه در رقابت با شهر برلین قرار دارد و سال به سال تغییر می‌کند).

شهر کلن آلمان

شهر کلن آلمان

ارسال بار هوایی به کلن

با توجه به داشتن 7 دانشگاه مطرح و بین المللی در شهر کلن و دومین شهر بزرگ دانشجویی آلمان، سالانه افراد زیادی به قصد ادامه تحصیل شهر کلن آلمان را انتخاب می کنند. دانشجویانی که قصد اقامت طولانی مدت در این شهر را دارند بعضا می خواهند وسایل و اسباب و اثاثیه خود را به همراه خود حمل کنند. قوانین کشور آلمان این اجازه را می دهد که افراد اسباب و اثاثیه خود را به این کشور ببرند فقط بشرطی که وسایل دست دوم باشد زیرا اگر وسایل نو باشد اعتقاد دارند به اقتصاد کشور ضربه میزنند که این قانون کاملا قابل تحسین می باشد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به کانادا - فریت بار به کانادا – قیمت و نحوه ارسال بار به کانادا

تمامی ناوگان های حمل و نقل علاوه بر درآمد زایی خود به فکر اقتصاد کشور بوده و از قوانین تدوین شده استقبال می کنند. دولت آلمان هم در این راستا ماشین آلات حمل رایگانی را در اختیار شرکت های فریت بار قرار داده تا بیشترین خدمات با کمترین هزینه را به مسافران ارائه بدهند.

شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه کلیه ی کارهای گمرکی، پذیرش، بارنامه، بسته بندی و… را در کمترین زمان برای شما مسافران که قصد اقامت طولانی مدت (جهت ارسال خرده بار مانند اسباب و اثاثیه و…) درکلن المان را دارید و همچنین تاجرانی که قصد واردات و صادرات به کلن را دارید انجام خواهد داد.

ارسال بار هوایی به کلن

ارسال بار هوایی به کلن

انواع بارها در حوزه حمل و نقل هوایی

در حالت کلی بارهایی که می توان در حوزه حمل و نقل هوایی به دو صورت تقسیم بندی کرد:

  • بار مسافری
  • بار تجاری

بار مسافری: خرده بارهایی می باشد که مسافران همراه خود حمل می کنند و می تواند شامل چمدان، کیف، اسباب و اثاثیه منزل (بشرطی که دست دوم باشد) و … در صورتی که بار همراه مسافر زیاد باشد می تواند بدون پرداخت جریمه، تنها با یک سوم قیمت بار خود را به شرکت های فریت بار بسپارد و با امنیت کامل آن را در مقصد ترخیص کند. بار به مقصد رسیده باید حداکثر تا 48 ساعت ترخیص شود در غیر اینصورت بار شما انبار شده و بابت انبار افراد مجبور به پرداخت هزینه ای اضافی می باشند.

بار تجاری: اکثر تاجرانی که در حوزه واردات و صادرت فعالیت می کنند برای ارسال بار های خود دغدغه امنیت و سالم ماندن بار خود را دارند. بهترین راه حل سپردن بارهای خود به شرکت های حمل بار هوایی می باشد زیرا متناسب با بار شما بهترین بسته بندی را در پالت های مخصوص انجام می دهند. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه ارائه دهنده خدمات حمل هوایی بار با افراد متخصص تمامی کارهای فریت بار شما را در کمترین زمان انجام خواهد داد.

همچنین بخوانید  ارسال حیوانات خانگی به خارج - فریت بار کردن حیوان زنده

فرودگاه بین المللی کلن بن:

فرودگاه کلن بن یک فرودگاه بین‌المللی در آلمان است که در شهر کلن و در نزدیکی پایتخت سابق آلمان، بن قرار دارد. این فرودگاه با جابه‌جایی ۱۰٫۳ میلیون مسافر در سال ۲۰۱۵ میلادی، هفتمین فرودگاه پررفت‌وآمد در آلمان است و از نظر میزان بار جابه‌جاشده نیز سومین فرودگاه بزرگ این کشور محسوب می‌شود. تا مارس ۲۰۱۵ میلادی از طریق فرودگاه کلن بن به بیش از ۱۱۵ مقصد در ۳۵ کشور جهان پرواز انجام می‌شود.

فرودگاه بین المللی کلن بن

فرودگاه بین المللی کلن بن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *