فریت بار به شیکاگو

ارسال بار هوایی به شیکاگو – فریت بار به شیکاگو – قیمت و نحوه ارسال بار به شیکاگو آمریکا

شیکاگو  Chicagoبزرگترین شهر ایالت ایلینوی است. در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی شیکاگو دو میلیون و هفتصد هزار نفر جمعیت داشت. شیکاگو سومین شهر پرجمعیت در ایالات متحده است و پرجمعیت ترین شهر منطقه غرب میانه ایالات متحده است. به طور رسمی در سال ۱۸۳۷ میلادی به عنوان یک شهر شناخته شد. شهر شیکاگو یکی از مراکز عمده تجاری، مالی، ترابری، و فرهنگی در ایالات متحده است.

شهر شیکاگو

شهر شیکاگو

شیکاگو تأثیر فراوانی در آموزش، سرگرمی، و سیاست دارد. این شهر دارای هشت خط مترو و دو فرودگاه است. فرودگاه بین‌المللی اوهر دومین فرودگاه شلوغ در جهان می‌باشد. در سال ۲۰۱۲ فرودگاه اوهر بیش از ۶۶ میلیون مسافر داشت.

فریت بار به شیکاگو

فریت بار به شیکاگو

ارسال بار هوایی به شهر شیکاگو آمریکا:

ارسال بار به شهر شیکاگو از راه حمل و نقل هوایی راحت ترین مقرون به صرفه ترین راه می باشد. ارسال بار به شیکاگو دارای قوانین خاصی می باشد که از قوانین کشور آمریکا تبعیت می کند، شهر شیکاگو با توجه به وجود دانشگاه های معتبر و همچنین به دلیل اینکه یکی از شهرهای مهم از لحاط اقتصادی بعد از نیویورک می باشد افراد و تاجران با این شهر ارتباط خوبی دارند و سالانه افراد به قصد ادامه تحصیل و ورود به بازار شیکاگو جهت صادرات و واردات به این شهر مسافرت می کنند.

فریت بار به شیکاگو

فریت بار به شیکاگو

طبق قانون آمریکا هزینه ای ارسال اسباب و اثاثیه به این کشور رایگان می باشد و نیاز به هزینه اضافی و گمرکی نیست بشرطی که وسایلی که با خود می بریم حتما باید دست دوم باشد. فقط بابت هزینه صدور قبض انبار حدود 35 دلار باید پرداخت کنند. مسافران می توانند لوازم شخصی خود را به عنوان Used personal effects  ، Used.H.H.goods به اکثر شهرهای ایالات متحده امریکا مانند نیویورک، واشینگتن، آتلانتا، شیکاگو، لس آنجلس، سانفرانسیسکو، بوستن، تگزاس، پورتلند، سیاتل، میامی و… فریت بار کنند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به شهر برن - فریت بار به شهر برن - قیمت و نحوه ارسال به شهر برن

نکته حائز اهمیت در بردن مواد غذایی با توجه به قوانین آمریکا بهتر است از بردن هر نوع مواد غذایی خودداری کرده و اگر تمایل به این کار دارید از گذاشتن مواد غذایی در بین بار خودداری نمایید. بهتر است مواد غذایی را در بسته های جداگانه بسته بندی کرده و با خود ببرید.

فریت بار مواد غذایی

فریت بار مواد غذایی

بارهای مجاز که می توان از فرودگاه امام خمینی به مقصد شیکاگو آمریکا ارسال نمود:

مهمترین دغدغه افراد و تاجران نوع بار و محدودیت در ارسال یا صادرات بار به شیکاگو آمریکا می‌باشد. شما می توانید بدون دغدغه تمامی محصولات و کالاهای خانگی و تجاری خود را به شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه بسپارید زیرا مطمئن ترین راه برای ارسال بار هوایی شما می باشد. شرکت ما لیست کامل اقلام و کالاهایی مجاز را در زیر برای شما معرفی می‌کند.

 • ارسال وسائل منزل
 • ارسال یا صادرات مبلمان
 • ارسال یا صادرات تابلو فرش
 • ارسال یا صادرات فرش
 • ارسال یا صادرات صنایع دستی‌
 • ارسال یا صادرات میوه
 • ارسال یا صادرات سبزیجات
 • ارسال یا صادرات قارچ
 • ارسال یا صادرات خشکبار
 • ارسال یا صادرات زعفران
 • ارسال یا صادرات بار تجاری
 • ارسال یا صادرات وسائل رستوران
 • ارسال یا صادرات تنور
 • ارسال یا صادرات چینی آلات

فرودگاه بین‌المللی اوهر:

فرودگاه بین‌المللی اوهر یک فرودگاه بین‌المللی است که در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی کشور ایالات متحده آمریکا واقع شده و ۱۷ مایل (۲۷ کیلومتر) با مرکز شیکاگو فاصله دارد. این فرودگاه پررفت‌وآمدترین فرودگاه جهان بر پایه ی تعداد پروازها است.

فرودگاه بین‌المللی اوهر شیکاگو جزو گروهی از فرودگاه‌های بین‌المللی است که به بیش از ۲۰۰ مقصد در نقاط مختلف جهان، پرواز انجام می‌دهند. این فرودگاه به یاد ادوارد اوهر نامگذاری شده و معمار آن نیز چارلز اف. مورفی بوده‌است.

فرودگاه بین‌المللی اوهر شیکاگو

فرودگاه بین‌المللی اوهر شیکاگو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *