ارسال بار کیپه

ارسال بار هوایی به کانادا – فریت بار به کانادا – قیمت و نحوه ارسال بار به کانادا

کانادا کشوری پهناور شمالی ترین کشور قاره امریکا و دومین کشور بزرگ جهان در منطقه و چهارمین کشور بزرگ توسط منطقه زمینی  می باشد. که از اطراف به کشور ها و دریاهای بسیاری وصل می شود. این کشور بزرگ نیز شامل ده استان و سه قلمرو است. کانادا کشوری پر هیجان و شهرهایی دارای فرهنگی مختلف و غنی است و عجایب طبیعی باور نکردنی نسبت به تمامی کشور های دیگر دارد. در غرب کانادا، شهرهای ونکوور، ویکتوریا و کالگری، قرار دارند که هرساله توریست های بسیاری به این شهر ها مسافرت می کنند در واقع می توان گفت قطب توریستی کانادا می باشد.

موقعیت جغرافیایی کاندا
موقعیت جغرافیایی کانادا

کشور کانادا:

در مرکز کانادا نایگارا فالز، تورنتو، اتاوا، مونترال و شهر کبک از جمله محبوب ترین مقصد های توریستی برای مسافران هستند. افراد زیادی هر ساله به کشور کانادا مسافرت می کنند و به دنبال کشف زیبایی های فرهنگ بسیار غنی استان های دریایی کانادا هستند. وایتهورس و یلونوف هم به عنوان شلوغ ترین شهر ها و مقصد توریستی به حساب می ایند. کشور کانادا در چند ساله شرایط نسبتا ساده ای را برای فریت بار تمامی ملیت ها از جمله ایران در اختیار عموم قرار داده است. همان گونه که گفته شد کشور کانادا یکی از کشور های مهاجر پذیر می باشد

قیمت ارسال بار به کانادا:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد. و از میزان هزینه و حتی هزینه اضافه بار اطلاع پیدا کنید.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به دوشنبه -  فریت بار به دوشنبه – قیمت و نحوه ارسال بار به دوشنبه

خدمات شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی (فریت بار) یا حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای. پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

سایر خدمات کیپه برای فریت بار به کانادا

مسافران باید در اولین سفر خود به کانادا با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که میخواهند به کانادا حمل کنند مشخص کنند. با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به کانادا فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به کانادا ندارید. همانطور که گفته شد تمامی وسایل منزل، شکستنی ها و غیره به صورت استاندارد در فرودگاه بسته بندی می شوند.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر:

بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و گاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث می شوند که بار ارسالی با مشکل مواجه شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

پالت بندی برخی محصولات در صورت لزوم:

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستن به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و  با این کار از اسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به اروگوئه - فریت بار اروگوئه - قیمت و نحوه ارسال به اروگوئه
ارسال بار کیپه
ارسال بار به کانادا

نکات مهم در ارسال بار به کانادا

افراد بعد از مراحل قانونی دریافت ویزا که برای همچین کشور هایی الزامی می باشد حتما اثاثیه منزل و وسایل شخصی را هم به همراه دارند که می خواهند با خود به کانادا ببرند برای فریت، بار خود باید از شرکت های ارسال بار به کانادا کمک بگیرند. یکی از مهمترین قوانین حمل بار هوایی به کانادا بدین صورت می باشد که مسافران و مهاجران بعد از ورود اول به کانادا (توجه داشته باشید بعد از ورود اول به کانادا) وسایل و اثاثیه ای را که می خواهند از ایران توسط شرکت ارسال بارکیپه فریت بار کنند به گمرک مقصد یعنی کانادا اعلام و فرم دیکلریشن را پر می کنند. با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار می باشد. مهاجران تا چهار سال می توانند این وسایل و اثاثیه را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت بار(ارسال بار) کنند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *