میزان بار مجاز به کشور امارات

آنچه که در درجه اول اهمیت دارد آگاهی از میزان بار مجاز می باشد که از بزرگترین دغدغه های مسافران می باشد. با توجه به روابط تجاری و سیاسی کشور ایران و امارات ارتباط مناسبی از لحاط حمل و نقل هوایی بین دو کشور حاکم می باشد و سالانه تاجران زیادی جهت خرید به این کشور سفر می کنند. از طرفی دیگر ایرانیانی که بخواهند کالایی به سایر کشورها ارسال کنند. مناسب ترین مسیر ارسال به فرودگاه های امارات و از اونجا به مقصد نهایی می باشد. زیرا شرکت هواپیمایی امارات Emirates Airlines که بزرگترین ایرلاین در خاورمینه می باشد. که اطلاع از بارهای مجاز کشور امارات قبل از سفر از دغدغه خیلی از مسافران می باشد. شرکت فریت بار حمل هوایی کیپه قصد دارد در این راستا اطلاعات لازم در باره میزان بار مجاز کشور امارات را در اختیار شما عزیزان قرار بدهد.

میزان بار مجاز در امارات

میزان بار مجاز در امارات

شرکت هواپیمایی در امارات:

Emirates Airline CrewFly Emirates بدون توقف به دبی و بیش از 135 مقصد در شش مغاره. با هفت دروازه ایالات متحده، امارات دو بار خدمات بدون توقف از نیویورک (JFK) به دبی انجام می دهد و یک پرواز سوم به میلان که از 1 اکتبر 2013 آغاز می شود اضافه می کند. علاوه بر این، سرویس بوستون به دبی از تاریخ 10 مارس 2014 آغاز می شود. امارات همچنین خدمات دیروز بدون توقف از هوستون، لس آنجلس، سان فرانسیسکو، سیتل، دالاس / فورت ورث و واشنگتن دی سی (دالس) به دبی و از آن انجام می دهد. امارات تنها مسیر پنجم خود را به پاکستان پرواز چهار بار در هفته است که یک حرکت است که مطمئنا فرصت های تجاری در سراسر منطقه افزایش می دهد.

شرکت های هواپیمای معتبر در امارات

شرکت های هواپیمای معتبر در امارات

میزان بار مجاز در امارات:

بار مجازی که مسافران می توانند با خود حمل کنند بستگی به بلیطی دارد که رزرو کرده اند.  در امارت 3 نوع پرواز اکونومی، فرست کلاس، بیزینس کلاس. به طور کلی میزان بار مجاز هواپیمایی امارات به شرح زیر است:

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به تاجیکستان -  فریت بار به تاجیکستان – قیمت و نحوه ارسال بار به تاجیکستان

پرواز اکونومی امارات: ۲۰-۳۵ کیلوگرم

مسافران اکونومی امارات اجازه دارند یک ساک یا کیف دستی همراه با خود به داخل هواپیما ببرند. وزن مجاز برای این کیف دستی حداکثر ۷ کیلوگرم و ابعاد مجاز برای آن حداکثر ۵۵*۳۸*۲۰ سانتی متر است.

  • بلیط اسپشیال : ۲۰ کیلوگرم
  • بلیط سیور : ۳۰ کیلوگرم
  • بلیط فلکس : ۳۰ کیلوگرم
  • بلیط فلکس پلاس : ۳۵ کیلوگرم

فرست کلاس و بیزنس کلاس: 40 – 50 کیلوگرم

مسافران پرواز بیزینس کلاس و فرست کلاس 2 ساک مسافری با خود به داخل کابین ببرند: یک ساک یا چمدان کوچک و یک کیف دستی. ابعاد چمدان نباید بیشتر از ۴۵*۳۵*۲۰ سانتی متر باشد و کیف دستی نیز می بایست ابعادی کوچکتر از ۵۵*۳۸*۲۰ سانتی متر داشته باشد. وزن هر ساک و کیف نباید از ۷ کیلوگرم بیشتر باشد.

پرواز بیزنس کلاس: ۴۰ کیلوگرم

پرواز فرست کلاس: ۵۰ کیلوگرم

قیمت ارسال بار به عراق:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای. پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به رباط -  فریت بار به رباط – قیمت و نحوه ارسال بار به رباط

خدمات شرکت کیپه برای فریت بار

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل و یا بسیار زمانبر انجام شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار در فرودگاه توسط نیروهای متخصص صورت می گیرد.

بسته بندی در کیپه

بسته بندی در کیپه

بسته بندی:

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *