فریت بار به استرالیا

ارسال بار هوایی به استرالیا – فریت بار به استرالیا – قیمت و نحوه ارسال بار به استرالیا

ارسال بار هوایی به استرالیا با شرکت فریت بار کیپه به تمامی نقاط جهان. شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به استرالیا دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند استرالیا وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه استرالیا ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

استرالیا یکی از کشورهای مهاجرپذیراست که برای اولین بار توسط انگلیسی‌ها کشف شد و تا مدت‌ ها مستعمره‌ی انگلستان بود.استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیاست که توانسته است هر ساله توریست ها و مسافران زیادی را جذب کند. پایتخت استرالیا شهر کنبراست. کنبرا شهری است که مجلس کشور در آنجا قرار دارد و دارای جمعیت بسیاری است. بومیان استرالیایی که دارای قدرت بدنی و فکری بالایی بودن پنجاه‌ هزار سال قبل از این که بریتانیایی‌ها به استرالیا دست یابند در آنجا زندگی می کردند. زبان و فرهنگ زندگی خاص خود را داشتند. که امروزه در نواحی مختلف استرالیا زندگی میکنند. آنها هنوز هم با ان اداب و رسوم خود ساکن دره‌ها و کرانه رود‌ها هستند. استرالیا برای اولین بار در سال ۱۹۰۱ از کشور بریتانیا با رویداد هایی جدا شد و به صورت مستقل ادامه داد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به شهر برن - فریت بار به شهر برن - قیمت و نحوه ارسال به شهر برن

موقعیت جغرافیایی استرالیا

این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸52 کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور جهان و ۴٫7 برابر ایران است. و شهر بزرگ استرالیا سیدنی و ملبورن می باشند.استرالیا از نظر مساحت وسعت دومین کشور پهناور است.  این کشور دارای مرز خاکی با کشور دیگری نیست و دور آن را از شرق، اقیانوس آرام، از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب اقیانوس هند و از شمال چندین دریا و خلیج در بر گرفته‌است که در اقتصاد ان تاثیر بسزایی داشته است.

موقعیت جغرافیایی استرالیا
موقعیت جغرافیایی استرالیا

اقتصاد استرالیا:

امروزه استرالیا سیزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا محسوب می‌شود که واردات و صادرات گسترهای را از طریق فریت بار انجام می دهد. میتوان گفت استرالیا کشوری ثروتمند است که درآمد خود را از راه‌های مختلف مانند نفت و گاز، معادن، صنایع تولیدی و ساخت و ساز، کشاورزی، توریسم، تحصیل  و آموزش به دست می آورد. در سال ۲۰۱۳ استرالیا به لحاظ ثروت عمومی در دسترس مردم، در رتبه دوم بعد از سویس قرار گرفت. در آماری که در همین سال گرفته شد نرخ بیکاری تنها ۵.۸٪ گزارش داده شد و جزو کشورهای شاد جهان محسوب می شود

فریت بار کیپه
فریت بار کیپه

سیدنی، قدیمی ترین و بزرگ‌ترین شهر استرالیا، ملبورن دومین شهر بزرگ استرالیا می باشد. در سال ۲۰17 استرالیا ۲4 میلیون نفر جمعیت داشت که بیشترین جمعیت در ایالت‌های نیوساث‌ولز و ویکتوریا متمرکز می‌باشند. استرالیا کشوری است با تنوع فرهنگی فراوان که این تنوع را می‌توان در سبک زندگی مردم به وضوح مشاهده کرد.

موقعیت تحصیلات و مهاجرت به استرالیا

 استرالیا تسهیلات قابل ملاحظه ای را برای مهاجران ایرانی خصوصا قشر تحصیل کرده فراهم آورده است. این امکانات شامل فرصت‌های تحصیلی‌ در دانشگاه‌های انگلیسی‌ زبان با رتبه‌های جهانی ، موقعیت های شغلی فراوان در مراکز صنعتی و پزشکی‌ ، امکان تجارت خارجی و صادرات به استرالیا و بسیاری موقعیت های رفاهی دیگر می باشد.که هرساله جعیت قابل توجه ای برای تحصیلات به این کشور پهناور مهاجرت میکنند.دلیل این همه مهاجرت و مسافرت به کشور استرالیا داشتن دانشگاه های معروف همچون ملبورن، دانشگاه ملی استرالیا و چندین دانشگاه دیگر که در جهان رتبه های بالایی دارند.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به یمن - فریت بار یمن - قیمت و نحوه ارسال به یمن

فریت بار به استرالیا (موارد مجاز)

افرادی که به استرالیا مسافرت و یا مهاجرت میکنند مطمئنا دارای وسایل و بارهایی از جمله هدایا، اثاثیه منزل و وسایل شخصی می باشند که باید به صورت فریت بار (بارسال هوایی) به کشور ارسترالیا ارسال کنند. از جمله وسایل رایجی که توسط فریت بار به استرالیا صورت می‌پذیرد شامل:

 • ارسال و صادرات سبزیجات
 • ارسال و صادرات وسایل خانه
 • ارسال و صادرات مبلمان
 • ارسال و صادرات تابلو فرش
 • ارسال و صادرات فرش
 • ارسال و صادرات صنایع دستی‌
 • ارسال و صادرات میوه
 • ارسال و صادرات قارچ
 • ارسال و صادرات خشکبار
 • ارسال و صادرات زعفران
 • ارسال و صادرات بار تجاری
 • ارسال و صادرات چوب
 • ارسال و صادرات کفش
 • ارسال و صادرات چینی آلات
 • و تمامی مواردی که شامل ارسال بار تجاری به استرالیا فریت بار می شود.
فریت بار به استرالیا
فریت بار به استرالیا

این ارسال بار فقط شامل مسافران و مهاجران نمی باشد بلکه تجار و افرادی که در کار تجارت و صاردات هستند می توانند از طریق شرکتفریت بار و حمل هوایی کیپه بارهای خود را وارد و صادر کنند.

مراحل فریت بار به استرالیا (بصورت هوایی)

مرحله اول: انجام تشریفات گمرکی می باشد.در این مرحله می توانید تمامی امور را به شرکت ارائه دهنده خدمات فریت بار به استرالیا بسپارید یا خودتان برای انجام امور گمرکی اقدام کنید و شخصا حضور داشته باشید که کاری زمان بر بوده و ارسال بار به تعویق می افتد.
مرحله دوم: پالت بندی محموله در صورت نیاز این کار برای جلوگیری از آسیب دیدگی بار صورت میگیرد.شرکت فریت بارکیپه خود تمامی این مراحل گفته شده  را به عهده می گیرد و به بهترین شکل این خدمات را انجام می دهدو کالای شما در زمان و وقت تعیین شده به مقصد میرسد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به نیویورک - فریت بار به نیویورک - قیمت و نحوه ارسال بار به نیویورک آمریکا
فریت بار به استرالیا
فریت بار به استرالیا
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *