ارسال هوایی محصولات کشاورزی

ارسال هوایی محصولات کشاورزی – فریت محصول کشاورزی – قیمت و نحوه ارسال

ارسال هوایی محصولات کشاورزی با شرکت فریت بار کیپه به تمامی نقاط جهان. کیپه به عنوان یک فرستنده حمل و نقل بین المللی از مواردی چون اسناد، بیمه، بسته بندی و انبارداری کمک می کند و انواع روش های حمل و نقل را متناسب با نیازهای مشتری ارائه می دهد. ما در تلاش هستیم تا مشتریان خود را از هرگونه مسئولیت در هر محموله حمل و نقل، از جمله کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز، مسئولیت پذیر کنیم. ما رزرو های مورد نیاز را انجام می دهیم و تا پایان کار پیشرفت حمل و نقل را دنبال می کنیم. شبکه گسترده مخاطبین بین المللی و دانش تخصصی ما در مکان های صنعت حمل و نقل بین المللی کیپه در موقعیتی است که می تواند تمام نیازهای حمل و نقل شما را برطرف کند.

ارسال هوایی محصولات کشاورزی

با نزدیک شدن به زمستان حمل و نقل میوه و سبزیجات تازه از طریق حمل و نقل هوایی رو به افزایش است. اگرچه این شیوه حمل و نقل گران قیمت محسوب می شود، اما تقاضا رو به افزایش است. ارسال توت فرنگی مصری به ویژه از طریق هواپیما بسیار محبوب است. در اینجا ، شما نباید به چند پالت بلکه به کل هواپیماها فکر کنید. دقیقاً مانند آناناس از غنا”. Aero “حمل و نقل هوایی بهترین گزینه برای محصولات بسیار شکننده است. این محصول می تواند طی چند ساعت به کاربر نهایی برسد.”

ارسال هوایی محصولات کشاورزی فقط در شرایطی که کمبود محصولات در اروپا وجود داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد. یا اگر استفاده از ترس دریایی به دلیل ماندگاری محدود محصول گزینه ای نیست. باید آوردن محصولات از طریق بار هوایی امری مقرون به صرفه باشد. آنها نمی توانند با همه محصولات رقابت کنند. به عنوان مثال، آنها می توانند با محصولاتی که در گلخانه ها پرورش می یابند رقابت کنند. در بعضی موارد واردات و صادرات محصولات با هواپیما ارزان تر است.

ارسال هوایی محصولات کشاورزی

ارسال هوایی محصولات کشاورزی

فریت محصول کشاورزی

خدمات مختلف از جمله حمل و نقل فوری، برای در میان چیزهای دیگر، کالاهای فاسد شدنی. حمل و نقل هوایی کیپه همچنین در حمل و نقل کالا و خدمات اضطراری در هنگام وقوع سوانح کمک می کند. کیپه همچنین پیکهایی دارد که بسته های کوچکتر را با استفاده از پروازهای برنامه ریزی شده به مقصد خود تحویل می دهند.

ما می توانیم به لطف تحویل سریع آن کیفیت محصولات را تضمین کنیم. ما از فرودگاه هایی استفاده می کنیم که دارای سردخانه و امکانات مشابه هستند. علاوه بر این در حال ظهور بخش میوه و تره بار تازه حمل و نقل هوایی گلها نیز تجارت بزرگی است.

واردات و صادرات محصولات کشاورزی و تجهیزات ویژه ای که توسط کشاورزان برای کار در مزارع استفاده می شود ، ویژگی های خاص خود را دارد. به عنوان مثال ، برای اینکه محصول تازه برداشت شده حداکثر سود را به صاحب خود برساند ، لازم است با صلاحیت به انتخاب یک شرکت حمل و نقل معتبر نزدیک شوید. با مراجعه به متخصصان شرکت فریت بار کیپه می توانید از تحویل به موقع بار به هرجای دنیا اطمینان داشته باشید.

قیمت و نحوه ارسال

شرکت حمل و نقل هوایی کیپه بیش از 17 سال است که در بازار حمل و نقل فعالیت می کند و ما آماده هستیم تا هر حجم از محصولات کشاورزی را با انتخاب بهترین نوع حمل و نقل و حمل و نقل انتخاب کنیم. شرکت ما از لجستیست ها و درایورهای باتجربه بهره می برد که کار هماهنگ آنها به صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری کمک می کند.

کیفیت، طراوت ماندگاری مطلوب: مطالبات لجستیکی کشاورزی و صنایع غذایی بسیار بالا و خاص است. درست مانند کیفیت و تنوع راه حل هایی که ما بطور ویژه برای نیازهای صنعت شما تنظیم کرده ایم. چه فرآورده های قابل حمل برای محموله های قابل فساد و حساس به دما ، با کنترل فعال Temp یا با td.Flash برای فوری ترین محموله های شما – محموله شما تازه و به موقع به مقصد می رسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *