ارسال بار به ملبورن

ارسال بار هوایی به ملبورن – فریت بار به ملبورن – قیمت و نحوه ارسال بار به ملبورن

تماس با کارشناس فریت بار

ملبورن پایتخت ایالت ویکتوریا است و بیش از پنج میلیون نفر در آن زندگی می کنند. ما یک تاریخ افتخار از تنوع فرهنگی داریم – از بسیاری از مردم مختلف از انواع فرهنگ ها و سنین مختلف تشکیل شده است. ما به تنهایی، پیشرفته و احترام به تفاوت های مردم هستیم.

تماس با کارشناس فریت بار

زبان رسمی در ملبورن زبان انگلیسی است، اما بیش از 100 زبان توسط ساکنین ملبورن از جمله ماندارین، ایتالیایی، یونانی، کانتونی، عربی و ویتنامی صحبت می شود. ملبورن توسط یک دولت قوی و پایدار اداره می شود و ما در استرالیا سه سطح از دولت داریم تا اطمینان حاصل شود که تمام جنبه های جامعه به طور موثر اداره می شوند. کل منطقه بزرگ ملبورن 9992.5 کیلومتر مربع است و جمعیت آن حدود 4.5 میلیون نفر است.

شهرداری شهر ملبورن دارای 37.7 کیلومتر مربع است و جمعیت مسکونی بیش از 148000 نفر (از سال 2016) دارد. این مرکز از مرکز شهر و تعدادی از حومه های داخلی ساخته شده است، هر کدام دارای شخصیت متمایز و با کسب و کارهای مختلف، خانه ها و جوامع زندگی می کنند و در آنجا کار می کنند.

ارسال بار به ملبورن

ارسال بار به ملبورن

ارسال بار هوایی به ملبورن

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با یک تیم جهانی از حرفه ای های حمل و نقل مرتبط و متصل شده کار می کند. فریت بار کیپه یک شرکت حمل و نقل بین المللی است که به طور کامل بیمه می شود و دارای 35 سال تجربه حمل و نقل می باشد. فریت بار کیپه برای ارائه حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی مناسب و به حمل باراز ایران به سراسر جهان مشهور است، چگونه می توان کالاهای خود را سریع و به طور موثر به مقصد خود رساند. ما از شما دعوت می کنیم تا از حمل و نقل هوایی کیپه استفاده کنید.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به بلاروس - فریت بار بلاروس- قیمت و نحوه ارسال به بلاروس

فریت بار به استرالیا/ ارسال بار به ملبورن

یادآوری کنم، هنگامی که با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه کار میکنید که توسط یک تیم حمل و نقل بین المللی تجربه و متعهد ارائه شده است که به شما یک هزینه حمل و نقل بین المللی و تکنولوژی پیشرفته را ارائه می دهد. خدمات حمل و نقل با امنیت بالایی انجام می شود.

فریت بار کیپه با امکانات انبارداری در فرودگاه امام خمینی قادر به جمع آوری و افزایش حمل و نقل هوایی فوری خود به سرعت و به طور موثر می باشد. در هر زمانی که شما در ایران با خارج از کشور  قرار دارید، برای حمل و نقل سریع و حرفه ای حمل و نقل هوایی با تیم فریت بار کیپه تماس بگیرید.

خدمات حمل و نقل هوایی کیپه

  • حمل و نقل هوایی بار و محموله
  • حمل و نقل بار
  • تشرفات گمرکی
  • پالت بندی وسایل
  • حمل و نقل تحت کنترل دما
  • حمل و نقل خطرناک

خدمات حمل و نقل هوایی فریت بار کیپه در نظر گرفته است که کارآمد ترین و ارزان ترین راه برای انتقال اموال شما را انتخاب کند. مقرون به صرفه ترین حمل و نقل ، حمل و نقل هوایی می باشد که می توانید بار خود را به تمامی جهان ارسال کنید.

فرودگاه ملبورن

فرودگاه ملبورن واقع در شمال شهر، در کنار حومه تالامارین، ویکتوریا واقع شده است. این فرودگاه در ابتدا ساخته شد تا جایگزین فرودگاه Essendon قدیمی که امکانات لازم را برای مدرن سازی بوئینگ 747 و مک دونل داگلاس DC-10 نداشته باشد، ساخته شده است.ش

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به تاجیکستان -  فریت بار به تاجیکستان – قیمت و نحوه ارسال بار به تاجیکستان

این فرودگاه اولین بار در سال 1970 افتتاح شد و دارای چهار پایانه است. ترمینال بین المللی (T2) دارای 14 دروازه است. پایانه های داخلی – T1، که به طور انحصاری توسط Qantas و شرکت مخابراتی Jetstar استفاده می شود، و T3 چند کاربره که توسط Virgin Blue و Regional Express استفاده می شود، دارای 46 دروازه می باشند.

در اکتبر 2007 T4 یک ترمینال داخلی داخلی (که ابتدا توسط ویرجین آبی اشغال شده بود و اخیرا به عنوان دفاتر تیم عملیات فرودگاه) بعد از پرداخت 5 میلیون دلاری برای تامین بودجه آغاز شد (که در ژوئن 2007 آغاز شده بود) Tiger Airways، انتظار دارد برای رسیدگی به دو میلیون مسافر در سال. Tiger Airways یک کمپانی ارزان قیمت در آسیا و اقیانوس آرام است که قیمت های داخلی ارزان قیمت را از ملبورن در سراسر استرالیا آغاز کرده است.

ارسال بار به ملبورن

ارسال بار به ملبورن

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *